Axioma
Представлені найбільш популярні програмні продукти лінійок BAS, 1С:Підприємство 8, та ін.
Повний перелік програм можливо переглянути в Каталозі
Перелік та вартість програмних продуктів
Ви можете завантажити прайс або ж скористатись пошуком

BAS Медицина

Практичне рішення для управління медичною установою
Що собою є продукт "BAS Медицина"
Готове рішення, яке автоматизує діяльність різних медичних організацій. Призначене для поліклінік, які надають амбулаторну допомогу та для стаціонарів.
Програма буде корисною для обласних лікарень, міських лікарень, районних лікарень, диспансерів

За допомогою програми ви зможете вести розрахунки з контрагентами, персоніфікувати облік медичної допомоги, керувати потоком пацієнтів
Чому обирають нас?
Чому обирають нас?
На вході в проект невеликі витрати дозволять чітко окреслити бажаний результат
Наші спеціалісти вже мають великий досвід роботи з аналогічними проектами по впровадженню систем. Їхні знання та досвід підтверджені сертифікатами
Ми гарантуємо гнучкі тарифи та підтримку 24/7
Професіно обстежать бізнес
Забезпечать сервісне обслуговування
Впровадять систему
Як виглядає програма
Як виглядає програма
Функціонал програми
Вартість
Маркетинг
Ведення довідників на ціни на послуги, знижки, маркетингові заходи, рекламні послуги. Формування звітності про найзатребуваніші послуги, інтенсивність дзвінків та графік записів до медичних спеціалістів.
Call-центр
Програма автоматично реєструє звернення клієнтів та передає їх лікарям та іншим співробітникам медичної служби. Зручна швидка реєстрація, перезаписи та відміна попереднього запису, реєстрація послуг страховиків.
Приймальне відділення
Програма автоматизує пошук пацієнтів в інформаційній базі та реєстрацію пацієнтів, замовлення послуг та планування часу на їхнє виконання.
Служба ведення договорів
Можливість вести електронні медичні карти з електронним цифровим підписом медичного працівника. Для формування використовуються шаблони медичних документів.
Каса
Автоматизація пошуку пацієнтів в інформаційній базі, внесення грошей та оплати обраних послуг, друк договору та повернення грошей за невиконання медичних послуг, оформлення довідок та можливість перегляду дій касира за день.
Пост відділення
Автоматизація пошуку пацієнта в інформаційній базі, реєстрація пацієнта, замовлення послуг та планування часу на їхнє виконання
Реєстратура
Автоматизує реєстрацію пацієнтів, формування замовлень та рахунків на оплату, видачу лікарняних, планування завантаження медичних кабінетів. Дозволяє вести електронні медичні карти.
Служба статистики
Контроль зайнятості кабінетів по всій організації, рух грошових коштів, графік виконаної роботи, аналітика по взаєморозрахунках з контрагентами.
Медичний персонал
Програма дозволяє контролювати виконання медичних послуг персоналом. Це облік наданих медичних послуг, реєстрація та формування документів, реєстрація взаємодії зі страховою компанією.
BAS Медицина використовується cпільно з "Медицина. Клінічна лабораторія"
В "Медицина. Клінічна лабораторія" передаються дані про замовлення та призначення, а повертаються результати лабораторних досліджень.
BAS Медицина використовується cпільно з "Медицина. Лікарняна аптека"
В довідник "Номенклатура" підтримується завантаження лікарських засобів по класифікаціях.