Компания Аксиома » Впровадження по технології швидкого результату
(0432) 46-93-98, 69-11-01
м. Вінниця, вул. Келецька 99/109

Впровадження по технології швидкого результату

   Технологія швидких результатів (ТШР) – це технологія впровадження програмних продуктів на базі “1С: Підприємство 8″, спрямована на отримання швидких, регулярних (щомісячних) і якісних результатів, які мають цінність для Замовника, що припускає зниження фінансових ризиків, регулярне закриття виконаних робіт.

   ТШР призначена:

•    для членів спілки “BAS”

•    кінцевих користувачів програмних продуктів на базі “1С:Підприємство 8″ та BAS, проводжуючих проекти власними силами.

    Цілі ТШР:

1) Швидкий результат Немає необхідності довго “малювати” бізнес-процеси, чекати написання технічних завдань, піддаватися довгим інтерв’юванням і засідати на нарадах. Є можливість швидко і професійно вирішувати реальні «гарячі» проблеми.

2) Регулярний (щомісячний) результат Проблеми вирішуються не час від часу, а регулярно по мірі виникнення. Технологія дозволяє планувати роботи для отримання регулярних результатів, що досягається шляхом пріоритезації завдань і узгодження графіків робіт з клієнтами.

3) Зниження фінансових ризиків ТШР передбачає зниження фінансових ризиків для клієнта, так як отримання швидких проміжних результатів гарантує ефективність витрачених коштів. Але навіть у випадку, якщо клієнт вибрав команду, яка не повнії мірі підходить для реалізації його завдань, вже через 1-2 місяці він побачить проблеми та зможе змінити команду, практично, без втрат.

4) Високий рівень якості результату Результатом може бути що завгодно: автоматизовані завдання, дільниці, робочі місця і т.д. залежно від масштабності проекту та складності завдання. Результат повинен бути оцінений клієнтом, як корисний і якісний, тобто очікуваний клієнтом і задовольняє його вимогам.

5)Регулярне закриття виконаних робіт Для Замовника – можливість ритмічно планувати бюджет проекту та виплати, що важливо в період дефіциту ліквідності. Для керівника проекту від Замовника – це можливість відзвітуватися по результатам перед власним керівництвом і продемонструвати як прогрес і успішність проекту, так і результативність своєї роботи.

6) Підвищення ефективності впровадження ІС Технологія дозволяє підвищити ефективність впроваджень ІС, так як ціна помилки планування всього 1 місяць і ймовірність прорахунку по термінах і ресурсам дуже низька. Основні принципи ТШР Накопичений з 2000 року досвід дозволив зробити висновок, що розробка єдиної технології впровадження програмних продуктів “BAS” та “1С:Підприємство 8″ зіграла найважливішу роль у забезпеченні високого рівня якості процесу впровадження і дозволила підняти роботу фірм-партнерів на новий рівень. При цьому всі технології розроблялися з орієнтацією на забезпечення якості (стандарт ISO 9001:2000), що дозволило гарантувати для замовників зростання якісних результатів і значно збільшити кількість успішних проектів. Систематизовано досвід партнерів по роботі в близьких за складністю і невизначеності умовах (інноваційні проекти). Вивчено основи екстремального програмування, проаналізовано накопичений досвід впроваджень за технологією стандартного впровадження і зроблена Технологія Швидких Результатів, яка, максимально відповідає вимогам справжнього моменту.