Компания Аксиома » Системы подтримки приняття рішень «ЛІГА»
(0432) 46-93-98, 69-11-01
м. Вінниця, вул. Келецька 99/109

Системы подтримки приняття рішень «ЛІГА»

ЛІГА:ЗАКОН 9.1 – це інформаційно-правова система нового покоління, яка щодня оновлює дані зі зручними інструментами для пошуку та роботи. Інструменти дозволяють швидко знайти і проаналізувати правову інформацію за будь-який відрізок часу, оцінити ситуацію і прийняти вірне рішення.

Система «ЛІГА: ЗАКОН» – це миттєвий контекстний пошук будь-якого слова або словосполучення в тексті і реквізитах з урахуванням морфології.

Достатньо написати в рядку пошуку відому Вам інформацію про документ і система миттєво підбере результат пошуку, відповідний запит.

Особливості інформаційного наповнення:

“ВІДОМОСТІ керівника” – щоденне видання для керівників компаній і менеджерів вищої ланки, яким, як показує практика, крім знань і досвіду у фінансово-виробничій сфері, необхідні навички та оперативні підказки в галузі контролю за процесами управління своїми підприємствами, а також підлеглими, які і складають основу команд, що приносять успіх!

Видання є основною точкою входу в світ інформації, підібраною спеціально для керівників, електронним помічником-референтом, який зверне увагу свого керівника на найважливіші новини, а також познайомить з цікавими та корисними матеріалами ділового життя, присвяченими питанням ведення бізнесу.

“ЮРИСТ & ЗАКОН” – щотижневе видання, професійний помічник юристів всіх рівнів і напрямків діяльності в питаннях практичного застосування права в діловому житті: аналіз важливих і знакових подій світу юристів; тематичні аналітично-практичні матеріали; живий діалог з експертами; обмін досвідом з колегами. Видання зберігає всі переваги електронного формату систем ЛІГА: ЗАКОН: зручна робота з матеріалами видання, архів попередніх номерів тижневика, прямі гіперпосилання на документи систем ЛІГА: ЗАКОН.

“ЮРИСТ & ЗАКОН” – Ваш особистий провідник у світі юридичної практики!

“ВІДОМОСТІ юриста” – щоденне видання для юристів, яке розповість про головну подію дня сьогоднішнього, допоможе орієнтуватися не тільки в новинках законодавства, а й в інформаційних ресурсах системи, що представляють інтерес для всіх, хто пов’язаний з юриспруденцією.

“БУХГАЛТЕР & ЗАКОН” – електронний аналітичний тижневик для бухгалтера, фінансиста, аудитора. Видання містить масу найважливішої – аналітичної та консультаційної – інформації по всіх сферах даного напрямку. До уваги читачів пропонується аналіз знакових новин тижня, нові нормативно- роз’яснювальні документи для роботи, ексклюзивна аналітика, живий діалог з експертами на найактуальніші бухгалтерські теми, відповіді на запитання читачів, практичні поради по роботі з бухгалтерським програмним забезпеченням, інформація щодо фінансової звітності, роз’яснення часто використовуваних у практиці термінів і абревіатур.

“ВІДОМОСТІ бухгалтера” – унікальне щоденне комплексне видання для бухгалтерів, що допомагає їм зробити свою роботу максимально комфортною. Новинка надає різноманітний комплекс практичної інформації за всіма ключовими моментами бухгалтерської діяльності, створений провідними фахівцями з бухобліку та оподаткування для користувачів ЛІГА:ЗАКОН. Ресурс містить самі головні і свіжі новини, авторську аналітику бухгалтерського напрямку, щотижневий і щомісячний огляд, звертає увагу на найактуальніші теми і дає можливість поспілкуватися на бухгалтерському форумі.

Ситуації для бізнесу – новий ресурс, створений для аналітичної роботи з найбільш затребуваними на практиці матеріалами. Дає можливість швидко і легко отримувати спеціально відібраний комплект документів, що регламентують правовідносини що Вас цікавлять. У ресурс підбираються найбільш потрібні фахівцям документи. Результатом пошуку, тобто відповіддю на запит, є конкретні правові норми.

Ситуації для бухгалтера – новий ресурс , що дозволяє вести аналітичну роботу виключно з профільними бухгалтерськими документами. Основними інформаційними одиницями в ресурсі є питання бухгалтерського обліку, оподаткування, а також окремі питання господарського права в сфері інтересів бухгалтерської аудиторії. У добірках ресурсу використовуються нормативні, роз’яснювальні та аналітичні матеріали, що охоплюють спектр інформації, представленої в спеціалізованих ресурсах для бухгалтерів: наприклад, листи та роз’яснення податкових органів, довідники, консультації, авторські матеріали з цієї тематики та інше.

Судові прецеденти – підбірка матеріалів судової практики в динаміці історії їх розгляду та оскарження в судових інстанціях усіх рівнів, які формуються шляхом відсікання великої кількості аналогічних і незначних справ з багатомільйонної маси розрізнених матеріалів судової практики всіх органів системи судочинства, в тому числі рішень, представлених в Єдиному реєстрі судових рішень. Робота з такими добірками істотно полегшує можливості аналізу і вироблення прогнозованих позицій судових органів і представників суддівського корпусу при розгляді справ у судах України.

Проводки – систематизовані добірки даних щодо відображення господарських операцій у бухгалтерському обліку.

Проста і зрозуміла логіка подачі інформації дозволяє не тільки швидко знайти потрібні кореспонденції рахунків, але і перевірити правильність своїх дій. У результати пошуку включені необхідні пояснення і консультаційно-аналітичні матеріали, а також і багато іншої корисної довідкової інформації.

База помилок і спірних бухгалтерських ситуацій – реальна допомога фахівцям бухгалтерських служб і аудиторам під час вирішення нестандартних і спірних ситуацій, що виникають в їх практичній діяльності.

Ресурс допоможе визначити природу виниклого питання, і якщо це помилка – виправити її, а якщо колізія, викликана недосконалістю бухгалтерського та податкового законодавства, то представлені нами аргументи “за” і “проти” можливого варіанту її рішення допоможуть Вам виробити правильну тактику поведінки в конкретній ситуації.

База податкових знань – ресурс, в якому у формі питань-відповідей представлена ​​офіційна позиція Державної податкової адміністрації України по всіх напрямах законодавства, що діє в сфері оподаткування.

Системи ЛІГА: ЗАКОН – єдині з інформаційно-правових систем України, що надають унікальну можливість застосування нормативно-правової інформації з урахуванням матеріалів зазначеної Бази допомогою механізму зворотних зв’язків.

Коментовані кодекси – унікальний електронний ресурс, що надає науково-практичні постатейні коментарі провідних фахівців у галузі права до кодексів. За лічені хвилини ресурс дає відповіді на питання, що виникають при роботі з кодексами. Тексти документів містять гіперпосилання на нормативно-правову інформацію систем ЛІГА: ЗАКОН. Коментарі до кодексів завжди підтримуються в актуальному стані.

Енциклопедія бухгалтера – новий інформаційний продукт, створений спеціально для користувачів ЛІГА: ЗАКОН, де зрозумілою мовою викладаються «вічні» бухгалтерські теми та наводяться коментарі до них. Ексклюзивне збори аналітичних матеріалів під авторством справжніх корифеїв бухгалтерського обліку та оподаткування.

Оперативність: цикл підготовки та розміщення документів в системах зазвичай триває від 1 до 3 діб з моменту їх отримання компанією “ЛІГА: ЗАКОН”.

Редакції документів: дозволяють відстежити історію розвитку кожного зміненого фрагмента (!) Кожного нормативного документа (!!), А також зрозуміти, чим кожна наступна редакція відрізняється від попередньої.

Інформаційна картка для кожного документа систем ЛІГА: ЗАКОН: містить інформацію, яка може стати в нагоді фахівцеві в процесі роботи з кожним конкретним документом: реквізити, статус, дати набрання чинності, дати втрати чинності, джерела офіційного опублікування, перелік посилань на даний документ з інших документів системи (нормативних документів, консультацій, судової практики і т. д.) та інше.

Достовірність: інформація, що розміщується в системах ЛІГА: ЗАКОН, готується на підставі прямих договорів з органами влади – першоджерелами нормативно-правової інформації.

Функціональні можливості:

“Зворотній зв’язок” – унікальна інформаційна можливість, що дозволяє в процесі роботи з документами одним клацанням мишки отримувати документи всіх типів, пов’язані безпосередньо з кожним окремим фрагментом тексту. Таким чином, ми створили систему “павутини” взаємозв’язків між окремими фрагментами документів різних типів: нормативних актів, консультацій, типових договорів, законопроектів і т. д.

Багатоваріантний пошук – дозволяє знайти необхідний Вам документ різними способами:

– за реквізитами документа і будь-яким їх поєднаннями;

– по контексту (дозволяє миттєво знаходити ті місця в текстах, де зустрічаються необхідні Вам слова і словосполучення);

– по динамічному навігатору (дає можливість пошуку документів по організованому ієрархічному дереву, побудованому з використанням багатьох реквізитів, визначених окремо для нормативних документів і різних інформаційних ресурсів);

– за ключовими словами;

– по спеціалізованому ієрархічному класифікатору;

– по каталогах офіційних публікацій та публікацій у періодиці;

-по терминологическому словнику.

Автоматичний перекладач (вбудований в системи) – дає можливість отримати текст будь-якого документа російською або англійською мовою.

Закладки – механізм, який дозволяє робити власні “позначки” на полях найбільш важливих для Вас документів (прямо в системі!) і за необхідності швидко до них звертатися.

Референт – вчасно повідомить Вам про появу в системі довгоочікуваного документа, нагадає про найважливіші моменти Вашого робочого графіка.

Портфелі – спеціальний сервіс, призначений для створення власних тематичних добірок документів Абонентами системи. У Портфелі можна зберігати як документи, що містяться безпосередньо в системі, так і зовнішні файли, створені Абонентом в Word, Excel, PowerPoint і т. п.

Конструктор баз даних – дає можливість створення і ведення власних баз даних компанії в рамках системи, наприклад, база обліку персоналу, реєстр договорів і пр.

Hotline – електронна гаряча лінія – вбудований в систему механізм, який дозволяє абонентам систем ЛІГА: ЗАКОН оперативно дізнаватися про події в житті компанії, акціях, продуктах, ресурсах та зміни до них.