Компания Аксиома » Наші розробки
(0432) 46-93-98, 69-11-01
м. Вінниця, вул. Келецька 99/109

Наші розробки

Компанія «Аксіома» здійснює розробку та впровадження комплексних систем управління та обліку на платформі «1C:Підприємство 8» для виробничих підприємств. Ключовою особливістю наших рішень є орієнтованість на управлінські показники діяльності компаній.

Управління зерновим бізнесом Продукт, призначений для автоматизації кількісно-якісного та управлінського обліку на елеваторах, комбікормових заводах, комбінатах хлібопродуктів, маслоекстракційних заводах, а також на портових терміналах, дозволяючи створити цілісний інформаційний простір для контролю і управління всіма бізнес-процесами підприємства.

Управління молокозаводом для України Продукт, призначений для автоматизації кількісно-якісного та управлінського обліку на елеваторах, комбікормових заводах, комбінатах хлібопродуктів, маслоекстракційних заводах, а також на портових терміналах. Дозволяє створити цілісний інформаційний простір для контролю і управління всіма бізнес-процесами підприємства.

Управління бурякопунктом Продукт, призначений для автоматизації обліку заготівлі цукрових буряків, управління транспортом, взаєморозрахунків з давальцями, обліку відвантаження готової продукції.

Управління хлібозаводом для України Продукт призначений для автоматизації бухгалтерського, податкового та управлінського обліку на підприємствах, що займаються виробництвом хлібобулочних виробів. Рішення накопичило досвід провідних хлібозаводів України.

Економіст сільського господарства Продукт, який призначен для автоматизації управлінського обліку в сільському господарстві.

Система контролю і управління доступом Продукт, призначений для організації контролю доступу в установах і на підприємствах.