Компания Аксиома » Наші клієнти
(0432) 46-93-98, 69-11-01
м. Вінниця, вул. Келецька 99/109

Наші клієнти

За 10 років наша компанія реалізувала понад 200 проектів у різних галузях.

Комбінати хлібопродуктів Елеватори й комбікормові заводи
Сільске господарство Виробництво цукру
Молочне виробництво Транспорт
Сфера послуг Промислове виробництво
Гірничодобувна промисловість Машинобудування
Харчова промисловість Хлібозаводы
 

Комбінати хлібопродуктів

Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта

ПАТ” Новопокровський комбінат хлібопродуктів “
Один з найбільших на Україні зернопереробних підприємств, що лідирують в системі хлібопродуктів.
550 30

ПАТ “Миколаївський комбінат хлібопродуктів”
Послуги із зберігання, сушки, очищення, переробки, транспортування зерна. Митний ліцензійний склад. Склади підлогового зберігання вантажів. Торгівля зерном, борошном, комбікормами, висівками
400 20
ВАТ” Вінницький комбінат хлібопродуктів № 2
Виробництво сортового пшеничного борошна й макаронної крупи, повнораціонних кормів для худоби, риби, птиці (розсип, гранули та крупка).
400 35
ТОВ “Гніванський комбінат хлібопродуктів”
Послуги просушки й підготовки до зберігання злаків / Послуги складів із власними залізничними під’їзними шляхами / Послуги зберігання зерна на елеваторах / Послуги зберігання і складської обробки сільськогосподарських культур.
200 6
Елеватори, комбікормові заводи, олійноекстракційні заводи
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта

“Мрія Агрохолдинг”
Один з найбільших і найбільш ефективних виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі. Виконано проект по автоматизації кількісно-якісного обліку на ключових елеваторах холдингу.
2000 50

“Астарта-Київ” Агропромхолдинг
АСТАРТА – вертикально-інтегрований холдинг, який з 1993 року працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва, зарекомендував себе як стабільна, прозора компанія, надійний партнер і постачальник. Проект з автоматизації кількісно-якісного обліку на елеваторах холдингу в в пгт.Войтовци та м. Хмільник.
600 20

“Комплекс Агромарс”
Український виробник продукції птахівництва. Проект з автоматизації кількісно-якісного обліку на ВАТ “Бориспільський експериментальний комбікормовий завод”, ЗАТ “Київський комбікормовий завод”, “Кагарлицький елеватор” філія ТОВ Агромарс.
1500 70
ЗАТ “Креатив”
Креатив Груп є провідним виробником сільськогосподарської продукції в Україні та в світі. Сьогодні Креатив Груп є однією з найбільших регіональних сільськогосподарських компаній на пострадянському просторі з головним офісом в Кіровограді і представництвами у Києві (Україна), Москві (Росія) та Тбілісі (Грузія).
2000 21
ТОВ “Евері”
Компанія займає одну з провідних позицій на українському ринку з перевантаження меляси бурякової (побічна продукція бурякоцукрового виробництва) і масла рослинного. Через компанію “ЕВЕРІ” перевантажується до 37% виробленої на Україні меляси.
79 12
“Теувес Холдинг, Тегра Україна ЛТД”
Компанія “Тегра Україна ЛТД” є дочірнім підприємством Закритого акціонерного товариства Теувес Холдинг (Theeuwes Holding BV), (Голландія), заснованого в 1900 році. Протягом останніх років ДП “Тегра Україна ЛТД” закуповує і реалізує олійні культури на внутрішньому і зовнішньому ринках, експортує їх, а також переробляє олійні культури на давальницьких умовах на різних підприємствах України.
73 13
“ТОВ ТІС-Зерно”
Група терміналів ТІС – найбільший в Україні суховантажний порт. Термінали ТІС – це доступ до міжнародних ринків виробництва і споживання зерна, добрив, вугілля, руди, товарів народного споживання для сотень мільйонів людей.
300 37
ТОВ “Агроград-В”
Сьогодні виробничі потужності насіннєвого заводу «АГРОГРАД В» дозволяють забезпечити всі бурякосійні господарства України висококласними насінням цукрових буряків. Рубрики діяльності оптової компанії: насіння, саджанці, посадковий матеріал, добрива, засоби захисту рослин, зернопродукти – торгівля, зберігання. Закупівля зернових сортів.
120 10
«Бориспольский ХПП»
Контроль за температурой, сушка, очистка зерна.
ТОВ “Грінтур-Екс”
Торгівля зерновими, експорт, переробка, зерновий термінал.
200 53
ЗАТ “Летичівський комбікормовий завод”
Виробництво комбікормів.
25 5
Сільске господарство
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ДП “Новофастівське”
Великі сільськогосподарські підприємства, виробництво та продаж продукції рослинництва, тваринництва і переробки:
1) Вирощування сільгосппродукції (зернові, цукровий буряк)
2) Виробництво цукру
3) Виробництво продукції тваринництва (молоко, м’ясо ВРХ та свиней).
1000 22
ТОВ “Колос”
Рослинництво, садівництво, городництво (зернові, бобові).
400 5
ТОВ “Курланд”
Рослинництво: зернові, ріпак, соя.
100 2
ТОВ “Агро Балт”
Вирощування зернових та технiчних культур.
40 2
ТОВ “Агро Еталон”
Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро – Еталон» створена в 2006 р. і спеціалізується на сільськогосподарському виробництві на орендованих землях чотирьох сільських рад. Спеціалізація: вирощування та реалізація с/г продукції, розведення риби, худоби, садівництва. Загальна площа землекористування 4878 га, садів – 370 га, розсадника – 57 га. Основними с/г культурами є: озимий ріпак, озимі ячмінь і пшениця, соя, кукурудза соняшник, ярий ячмінь.
400 6
Виробництво цукру
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ВАТ “Крижопільський цукровий завод”
Основні види продукції, що виробляються ВАТ “Крижопільський цукровий завод” – це: 1) цукор-пісок, меляса Бурякова, жом свіжий, ін Планова потужність комплексу з переробки цукрової сировини становить 6000 т на добу.
1500 21
ВАТ “Бродецький цукровий завод”
Виробництво меляси, чорної патоки, побічних продуктів цукрової індустрії, цукрового сиропу, очищеної цукрової патоки, цукру.
1000 5
ТОВ “Кірнасовкацукор”
Виробництво цукру.
250 5
ТОВ “Каменогорський цукровий завод”
Виробництво цукру.
500 5
ЗАТ “Томашпіль-цукор”
Виробництво цукру.
450 12
ТДВ “Шамраївський цукровий завод”
Виробництво цукру.
300 30
ВАТ “Гайсинський цукровий завод”
Виробництво цукру, насіння для рільництва, овочівництва, плодівництва, луговодства та квітництва.
300 15
Молочне виробництво
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ВАТ “Літинський молочний завод”
Головним видом діяльності підприємства на сьогодні є виробництво твердих сичужних, плавлених та пастоподібних сирів, солодко-вершкового масла, сухого молока та сироватки, – всі вони виготовляються відповідно до технологічних інструкцій з затвердженими технічними умовами.
400 10
ВАТ “Галіївський маслозавод”
Галіївський маслозавод виробляє продукцію споживчої групи (вершкове масло фасоване, спред солодковершковий, згущене молоко) та продукцію промислової групи (масло моноліт і сухе знежирене молоко).
400 20
АТЗТ “Фаворит”
Компанія “Фаворит” виробляє сир вершковий, вершкове масло, спред солодковершковий, молоко, кефір, сметану, йогурти, згущене молоко і сухе знежирене молоко, а також займається будівництвом об’єктів будь-якої складності та міжнародними транспортними перевезеннями.
100 20
ЗАТ “Маслозавод “Прилуки”
Маслозавод виробляє продукцію споживчої групи (вершковий сир, вершкове масло фасоване, спред солодковершковий, молоко, кефір, сметану, йогурти) та продукцію промислової групи (масло моноліт, сухе знежирене молоко).
200 20
ВАТ “Крижопільський сироробний завод”
Переробка молока та виробництво сиру.
145 5
ЗАТ “Бердичів-холод”
Виробництво морозива.
500 11
ТОВ “Жмеринський маслосирзавод”
Виробництво молочної продукції: масло вершкове, сири плавлені в асортименті.
300 5
Транспорт
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ВАТ ” Вінницьке АТП-10554″
Автомобільні перевезення.
300 14
ВАТ ” Вінницьке АТП-10556″
Автомобільні перевезення.
70 5
Сфера послуг
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
Вінницька філія ВАТ “Укртелеком”
“Укртелеком” – українська приватна телекомунікаційна компанія, найбільший в країні оператор фіксованого та мобільного зв’язку.
800 11
Промышленное производство
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ТОВ “Обербетон-Інвест”
Завод «Обербетон» – вітчизняний виробник індивідуальних залізобетонних конструкцій. Асортимент продукції: фундаментні стакани, палі, колони, балки, прогони, пустотні плити перекриття, цокольні та стінові панелі, підпірні стінки, сходові марші та площадки, вентблокі, мостові балки, залізобетонне дорожню огорожу парапетного типу Delta Bloc, незнімна опалубка «Обербетон» та інше.
100 5
ТОВ “Фірма “Карат”
ТОВ Холдинг “КАРАТ” на ювелірному ринку працює з 2006 року і займається оптовою та роздрібною торгівлею діамантів та інших дорогоцінних каменів. Фірма пропонує великий вибір сертифікованих діамантів найкращих якісно-колірних характеристик і спеціалізується на продажі великих і особливо великих діамантів.
90 8
Гірничодобувна промисловість
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
“Демидівський кар’єр”
Торговий дім «Демидівський кар’єр» є динамічно розвиваються оператором на ринку щебеневої продукції України. Спеціалізація – забезпечення поставок залізобетонним, будівельним, дорожньо-будівельним та іншим підприємствам.
190 8
Машинобудування
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ВАТ “Гніванський завод спецзалізобетону”
ПрАТ “​​Гніванський завод спецзалізобетону” є одним з провідних підприємств України з виробництва залізобетонних конструкцій для дорожнього, енергетичного, промислового і цивільного будівництва. Підприємство належить до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України.
980 3
ВАТ “Барський машинобудівний завод”
ПАТ “Барський машзавод” – одне з провідних підприємств продовольчого машинобудування, що випускає технологічне обладнання для консервної, лікеро-горілчаної, виноробної, пивобезалкогольної, масложирової та кондитерської промисловості.
670 8
ВАТ “Фірма “Беверс”
– Обслуговування та ремонт металорізальних верстатів;
– Проектування і виготовлення спеціального інструменту і оснастки;
– Нанесення гальванічних і зносостійких покриттів на виріб;
– Проведення метрологічних вимірювань, проектування, ремонт та виготовлення вимірювального інструменту.
400 14
ТОВ “Енерготерм”
Виробник контрольно-вимірювального обладнання.
200 8
Харчова промисловість
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ТОВ “Ковінько-Ковбаси”
Виробництво м’ясних і ковбасних виробів. Оптовий продаж продукції власного виробництва по всій території України.
230 14
ТОВ “АВІС”
Виробництво і реалізація масложирової продукції, м’які і тверді фасовані маргарини, промислові жири, майонези.
1000 100
ВАТ “Прилуцький завод “Білкозин”
Підприємством випускаються різні види оболонок діаметром від 13 до 75 мм для варених, варено-копчених, напівкопчених, сирокопчених, сиров’ялених ковбас, сосисок та сардельок. Проводиться нанесення кольоровий (до п’яти кольорів) флексодруку на білкову ковбасну оболонку.
800 16
ВАТ “Івано-Франківськ-Вінницям’ясо”
Виробництво м’яса та субпродуктів. Оптова торгівля м’ясом та м’ясними продуктами.
450 8
ТОВ “Літинський м’ясокомбінат”
Пропонує широкий спектр м’ясної продукції для закладів громадського харчування за заводськими цінами.
100 2
“Ма-Кі ЛТД”
Випічка хлібобулочних та кондитерських виробів, тортів, тістечок.
40 2
Хлебозаводы
Підприємство Чисельність Користувачів Відгук клієнта
ВАТ “Вінницяхліб”
Виробництво хлібобулочних, кондитерських, сухарних і бараночних виробів; оптова та роздрібна торгівля продуктами харчування.
800 39
ТОВ “Житомирхліб”
Виробництво хлібобулочних і кондитерських виробів.
800 15