Компания Аксиома » Стандартні рішення
(0432) 46-93-98, 69-11-01
г. Винница, ул. Келецкая 99/109

Стандартні рішення

 

Конфігурація «Управління виробничим підприємством для України»  системи програм «1С:Підприємство 8″ є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку на виробничому підприємстві. Воно дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.

Управління торговим підприємством для України  є комплексним рішенням, що дозволяє автоматизувати завдання управління і обліку на підприємствах, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності. Конфігурація дозволяє автоматизувати завдання оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку заробітної плати, аналізу і планування торгових операцій, підготовку обов’язкової (регламентованої ) звітності, забезпечуючи тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Бухгалтерія для України Яким би бізнесом не займалася ваша організація — оптовою чи роздрібною торгівлею, комісійною торгівлею, наданням послуг, виробництвом або будівництвом — Ви можете вести облік в Бухгалтерії 8 для України. В одній інформаційній базі можна вести облік діяльності декількох організацій і індивідуальних підприємців. При цьому використовуються загальні довідники контрагентів, співробітників та номенклатури, а звітність формується роздільно.

«Консолідація» – ефективний інструмент управління для корпорацій і холдингів.  

BAS Документообіг КОРП Рішення ECM класу — «BAS Документообіг КОРП» з широким набором можливостей для управління бізнес-процесами і спільною роботою співробітників. Перевірені методики і практики, які допоможуть організувати електронний документообіг, налагодити процеси, забезпечити контроль виконання завдань, регламентувати управлінську діяльність і підвищити її ефективність.

BAS ERP – Продукт «BAS ERP» є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку, що дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства.