Аксиома » Сертифікація
(0432) 46-93-98, 69-11-01
м. Вінниця, вул. Келецька 99/109

Сертифікація

Аудиторська фірма «Аксіома-Аудит»є Авторизованим Центром Сертифікації «Професіонал» (АЦС) і запрошує всіх, хто бажає перевірити свої знання та отримати сертифікат «Професіонал»

Для чого необхідна сертифікація «Професіонал»? Сертифікат «Професіонал» – офіційне підтвердження того, що його власник може ефективно використовувати у своїй роботі весь спектр можливостей найпоширеніших програм автоматизації бухгалтерського, оперативного торгово-складського, управлінського обліку і розрахунку заробітної плати. Які бувають іспити «Професіонал»? Повний список спеціалізацій, за якими можна отримати сертифікат «Професіонал» в нашому центрі, можна переглянути на сайті. Як проходить тестування «Професіонал»? Іспит здається на комп’ютері. Для всіх іспитів тест складається з 14-и питань по різним темам і аспектам використання програми. Для кожного питання пропонується кілька варіантів відповіді, з яких необхідно вибрати найбільш повний і правильний. Встановлюється загальне обмеження по часу для відповіді на всі питання, рівне 30 хвилинам. При цьому час відповіді на кожне окреме питання не обмежується. Результат екзамену оцінюється за двухбалльной шкалою ” Здано ” – “Не здано ” . Для отримання позитивної оцінки ” Здано ” необхідно правильно відповісти на 12 з 14 питань в межах встановленого обмеження часу 30 хвилин. Порядок відповіді на питання , час, витрачений на окремі питання , виправлення , що вносяться в ході відповіді на питання, повторне звернення до одних і тих же питань – на результат не впливають. Дострокова відповідь на всі питання завдання також не враховується при оцінці результатів. У разі невдалої здачі дається ще одна спроба Як підготуватися до іспиту «Професіонал»? Для підготовки до сертифікаційного іспиту рекомендується:

  1. Використовувати документацію, яка постачається разом з програмними продуктами, а також навчальний посібник – комплект запитань сертифікаційного іспиту за відповідною програмою з прикладами рішення. Назви конкретних навчальних посібників можна прочитати на сайті. Замовити навчальні посібники можна за телефоном (0432) 46-93-98.
  2. Для впевненості у своїх силах рекомендується пройти безкоштовне навчальне тестування на сайті.
  3. На диску ІТС регулярно публікуються тренувальні приклади тестів «Професіонал». Рекомендуємо попрактикуватися з цими файлами, оскільки вони максимально точно повторюють формат іспиту.
  4. У нашому центрі є курси, які допоможуть підготуватися до тестування. Більш детальна інформація впрайс-листі.

Умови проходження сертифікації

1. Заповнити заявку на сайті фірми. Якщо у Вас виникли проблеми з заповненням, звертайтеся до нас за контактним телефоном (0432) 69-11-01 або за e-mail: cso@axioma.ua.

2. Сплатити в касу центру або перерахуванням суму 144 гривні. Іспит можна пройти в будь-який будній день з 10:00 до 19:00. Іспит проходить за адресою: вул. 600-річчя, 25, 2 поверх, оф. 36. Протягом одного робочого дня центр отримує пароль на тестове завдання і Ви можете пройти сертифікацію. Сертифікація проходить в режимі онлайн тільки в нашому навчальному центрі під керівництвом адміністратора в той самий час, який було вказано в заявці. По закінченні часу, відведеного на складання іспиту, або при достроковому завершенні, видається результат тестування. У разі невдалої здачі дається ще одна спроба. Якщо ж спроба здачі виявиться успішною, сертифікат висилається на протязі 1-2 тижнів. Одночасно з видачею першого сертифіката видається значок Професіонал, який виглядає наступним чином:   3 рази на рік для кінцевих користувачів фірма проводить пільгову сертифікацію (в день проведення Єдиного семінару). У цьому випадку Ви можете спробувати пройти тестування без попередньої оплати. Якщо Ваша спроба виявилася вдалою, Ви можете сплатити та отримати сертифікат. У разі невдалої спроби оплата не проводиться. Увага: У пільговій сертифікації не мають право приймати участь партнери фірми. Пільгова сертифікація проводиться тільки для кінцевих користувачів. Способи розрахунку

  1. Безготівковим способом оплати через банк. Для того, щоб виставити рахунок, нам необхідні Ваші реквізити.
  2. Безготівковим способом через банк, заповнивши квитанцію з нашими реквізитами.

Уточнити всі необхідні питання можна за тел. (0432) 69-11-01 або за e-mail: cso@axioma-it.com.ua.

Ми раді допомогти Вам стати ПРОФЕСІОНАЛАМИ!